deluge - en to pl translation catalogue (678 entries)

en: KiB
pl: KB

en: MiB
pl: MB

en: GiB
pl: GB

en: KiB/s
pl: KB/s

en: MiB/s
pl: MB/s

en: GiB/s
pl: GB/s

en: Error
pl: Błąd

en: Announce OK
pl: Aktualizacja powiodła się

en: Announce Sent
pl: Żądanie aktualizacji wysłane

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: There was an error sending the notification email: %s
pl: Wystąpił błąd podczas wysyłania powiadomienia email: %s

en: Notification email sent.
pl: Powiadomienie e-mail zostało wysłane.

en: Finished Torrent "%(name)s"
pl: Zakończenie Torrent "%(name)s"

en: pynotify is not installed
pl: pynotify nie jest zainstalowany

en: Sound enabled
pl: Dźwięk włączony

en: Hostname:
pl: Nazwa hosta:

en: Username:
pl: Użytkownik:

en: Password:
pl: Hasło:

en: From:
pl: Od:

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Extract to:
pl: Rozpakuj do:

en: Select A Folder
pl: Wybierz katalog

en: Create torrent name sub-folder
pl: Stwórz podfolder o nazwie torrentu

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
pl: Ta opcja stworzy podfolder używając nazwy torrenta w folderze zaznaczonym do rozpakowania i wstawi tam rozpakowane pliki

en: <b>General</b>
pl: <b>Ogólne</b>

en: Torrent Complete
pl: Torrent ukończony

en: Torrent Added
pl: Torrent dodany

en: Execute
pl: Uruchom

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Command
pl: Polecenie

en: <b>Add Command</b>
pl: <b>Dodaj polecenie</b>

en: <b>Commands</b>
pl: <b>Polecenia</b>

en: Emule IP list (GZip)
pl: Lista Emule IP (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
pl: Tekst SafePeer (Zip)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
pl: Tekst PeerGuardian (Nieskompresowany)

en: Invalid leader
pl: Błędny prowadnik

en: Invalid magic code
pl: Niepoprawny kod magiczny

en: Invalid version
pl: Nieprawidłowa wersja

en: Blocklist
pl: Lista zablokowanych

en: Days
pl: Dni

en: Check for new list every:
pl: Sprawdź czy jest nowa lista co:

en: Import blocklist on startup
pl: Importuj listę zablokowanych przy starcie

en: <b>Settings</b>
pl: <b>Ustawienia</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
pl: Pobierz plik z listą zablokowanych jeżeli to konieczne i importuj go.

en: Check Download and Import
pl: Sprawdź czy jest nowa lista i importuj

en: Download a new blocklist file and import it.
pl: Pobierz nowy plik z listą zablokowanych i importuj go.

en: Force Download and Import
pl: Wymuś pobranie listy i importuj

en: Blocklist is up to date
pl: Blocklista jest zaaktualizowana

en: <b>Options</b>
pl: <b>Opcje</b>

en: Type:
pl: Typ:

en: Date:
pl: Data:

en: File Size:
pl: Rozmiar pliku:

en: <b>Info</b>
pl: <b>Informacje</b>

en: Enable web interface
pl: Aktywuj interfejs sieciowy

en: Enable SSL
pl: Włącz SSL

en: Listening port:
pl: Port nasłuchujący:

en: <b>Download Location</b>
pl: <b>Lokalizacja pobranych plików</b>

en: <b>Move Completed</b>
pl: <b>Przenieś Zakończonego</b>

en: Label:
pl: Etykieta:

en: <b>Label</b>
pl: <b>Etykieta</b>

en: Max Upload Speed:
pl: Maks prędkość wysyłania

en: Max Connections:
pl: Maksymalna liczba połączeń:

en: Max Upload Slots:
pl: Maks liczba połączeń wychodzących

en: Max Download Speed:
pl: Maks prędkość pobierania

en: <b>Bandwidth</b>
pl: <b>Łącze</b>

en: Stop seed at ratio:
pl: Przestań seedować przy współczynniku:

en: Remove at ratio
pl: Usuń, gdy ratio osiągnie wartość

en: Auto Managed:
pl: Auto Zarządzany:

en: Add Paused:
pl: Dodaj Zatrzymanego:

en: Top
pl: Góra

en: Bottom
pl: Dół

en: <b>Queue</b>
pl: <b>Kolejka</b>

en: Options
pl: Opcje

en: Download Limit:
pl: Limit pobierania:

en: Upload Limit:
pl: Limit wysyłania

en: Active Torrents:
pl: Aktywne Torrenty:

en: Active Downloading:
pl: Aktywne Pobieranie:

en: Active Seeding:
pl: Aktywne Udostępnianie:

en: <b>Slow Settings</b>
pl: <b>Wolne Opcje</b>

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
pl: Niepoprawna etykieta. Poprawne znaki: [a-z0-9_-]

en: Empty Label
pl: Pusta etykieta

en: Label already exists
pl: Etykieta już istnieje

en: Unknown Label
pl: Nieznana etykieta

en: Unknown Torrent
pl: Nieznany torrent

en: Label Options
pl: Opcje etykiety

en: <b>Label Options</b>
pl: <b>Opcje etykiety</b>

en: Upload Slots:
pl: Połączenia wychodzące:

en: Upload Speed:
pl: Prędkość wysyłania:

en: Download Speed:
pl: Prędkość pobierania:

en: Connections:
pl: Liczba połączeń:

en: Apply per torrent max settings:
pl: Zastosuj dla każdego torrenta ustawienia maks.

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Auto Managed
pl: Automatycznie zarządzany

en: Apply Queue settings:
pl: Zastosuj ustawienia kolejki:

en: Queue
pl: Kolejka

en: Move completed to:
pl: Przenieś zakończone do:

en: Apply location settings:
pl: Zastosuj ustawienia lokalizacji:

en: Location
pl: Lokalizacja

en: <i>(1 line per tracker)</i>
pl: <i>(1 linia na tracker)</i>

en: Automatically apply label:
pl: Automatycznie zastosuj etykietę:

en: Trackers
pl: Trackery

en: Add Label
pl: Dodaj etykietę

en: <b>Add Label</b>
pl: <b>Dodaj etykietę</b>

en: Name:
pl: Nazwa:

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
pl: <i>Użyj bocznego panelu żeby dodać, edytować i usuwać etykiety. </i>

en: <b>Labels</b>
pl: <b>Etykiety</b>

en: Label
pl: Etykieta

en: Label _Options
pl: _Opcje etykiet

en: _Remove Label
pl: _Usuń etykietę

en: _Add Label
pl: _Dodaj etykietę

en: No Label
pl: Brak etykiety

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Aland Islands
pl: Wyspy Alandzkie

en: Algeria
pl: Algieria

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Andorra
pl: Andora

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Bahamas
pl: Wyspy Bahama

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Botswana
pl: Bostwana

en: Bouvet Island
pl: Wyspa Bouvet

en: Brazil
pl: Brazylia

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: Brunei Darussalam
pl: Sułtanat Brunei

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Burundi
pl: Republika Burundi

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowej Afryki

en: Chad
pl: Czad

en: China
pl: Chiny

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Comoros
pl: Komory

en: Congo
pl: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
pl: Demokratyczna Republika Konga

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Cote d'Ivoire
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Cuba
pl: Kuba

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Republic
pl: Czeska Republika

en: Denmark
pl: Dania

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Dominica
pl: Dominikana

en: Dominican Republic
pl: Republika Dominikańska

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Falkland Islands (Malvinas)
pl: Falklandy

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Fiji
pl: Fidżi

en: Finland
pl: Finlandia

en: France
pl: Francja

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Germany
pl: Niemcy

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: Heard Island and McDonald Islands
pl: Wyspa Heard i Wyspy McDonalda

en: Holy See (Vatican City State)
pl: Watykan

en: Hungary
pl: Węgry

en: Iceland
pl: Islandia

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Iran, Islamic Republic of
pl: Iran

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Isle of Man
pl: Wyspa Man

en: Israel
pl: Izrael

en: Italy
pl: Włochy

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: Jordan
pl: Jordania

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Korea, Democratic People's Republic of
pl: Korea Północna

en: Korea, Republic of
pl: Korea Południowa

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Lao People's Democratic Republic
pl: Ludowa Republika Demokratyczna Laosu

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Lebanon
pl: Liban

en: Libyan Arab Jamahiriya
pl: Libia

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Macao
pl: Makau

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
pl: Republika Macedonii

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia, Federated States of
pl: Mikronezja

en: Moldova
pl: Mołdawia

en: Monaco
pl: Monako

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Morocco
pl: Maroko

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Myanmar
pl: Birma

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle Holenderskie

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Norfolk Island
pl: Wyspa Norfolk

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Norway
pl: Norwegia

en: Palestinian Territory, Occupied
pl: Terytorium Palestyńskie, okupowane

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Poland
pl: Polska

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Qatar
pl: Katar

en: Romania
pl: Rumunia

en: Russian Federation
pl: Rosja

en: Saint Barthelemy
pl: Saint-Barthélemy

en: Saint Helena
pl: Święta Helena

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint Pierre i Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Sao Tome and Principe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Singapore
pl: Singapur

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: South Africa
pl: RPA

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Suriname
pl: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
pl: Suazi

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Syrian Arab Republic
pl: Syria

en: Taiwan, Province of China
pl: Tajwan, Republika Chińska

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Tanzania, United Republic of
pl: Tanzania

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Timor-Leste
pl: Timor Wschodni

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turks and Caicos Islands
pl: Turks i Caicos

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: United States Minor Outlying Islands
pl: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: Virgin Islands, British
pl: Brytyjskie Wyspy Dziewicze

en: Virgin Islands, U.S.
pl: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: Yemen
pl: Jemen

en: Starting server in PID
pl: Uruchamiam serwer z PID

en: Connected
pl: Połączono

en: Daemon doesn't exist
pl: Daemon nie istnieje

en: Daemon not running
pl: Daemon nie jest uruchomiony

en: Torrent complete
pl: Zakończono pobieranie torrenta

en: files
pl: pliki

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading %(name)s ,             which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off             email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge
pl: To jest e-mail informujący o tym, że Deluge zakończył pobierać %(name)s , zawierający %(num_files)i plików.
    Aby przestać otrzymywać powiadomienia, wyłącz opcję powiadamianie przez e-mail w preferencjach Deluge.
    Dziękujemy,
    Deluge

en: Downloading
pl: Pobieranie

en: Seeding
pl: Udostępnianie

en: Paused
pl: Pauza

en: Checking
pl: Sprawdzanie

en: Queued
pl: W kolejce

en: Name
pl: Nazwa

en: Size
pl: Rozmiar

en: Downloaded
pl: Pobrano

en: Uploaded
pl: Wysłano

en: Progress
pl: Postęp

en: Seeders
pl: Seedów

en: Peers
pl: Peerów

en: Down Speed
pl: Pobieranie

en: Up Speed
pl: Wysyłanie

en: ETA
pl: Pozostało

en: Avail
pl: Dost.

en: Added
pl: Dodano

en: Save Path
pl: Scieżka zapisu

en: Address
pl: Adres

en: Client
pl: Klient

en: <i>Client Version</i>
pl: <i>Wersja Klienta</i>

en: Not Connected...
pl: Nie połaczony...

en: Unlimited
pl: Bez limitu

en: Down
pl: Pobieranie

en: Up
pl: Wysyłanie

en: Set Maximum Download Speed
pl: Ustaw maksymalną prędkość pobierania

en: Set Maximum Upload Speed
pl: Ustaw maksymalną prędkość wysyłania

en: Other...
pl: Inna...

en: Deluge is password protected!
pl: Deluge jest chroniony hasłem!

en: Enter your password to continue
pl: Wpisz twoje hasło by kontynuować

en: Activated
pl: Aktywowane

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Tier
pl: Grupa

en: Choose a file
pl: Wybierz plik

en: Choose a folder
pl: Wybierz katalog

en: Save .torrent file
pl: Zapisz plik .torrent

en: Torrent files
pl: Pliki .torrent

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Do Not Download
pl: Nie Pobieraj

en: Normal Priority
pl: Normalny Priorytet

en: High Priority
pl: Wysoki Priorytet

en: Highest Priority
pl: Najwyższy Priorytet

en: Priority
pl: Priorytet

en: Invalid File
pl: Niewłaściwy plik

en: Duplicate Torrent
pl: Z duplikowany Torrent

en: You cannot add the same torrent twice.
pl: Nie można dodać tego samego torrenta dwukrotnie.

en: Unable to set file priority!
pl: Nie można ustawić priorytetu pliku!

en: Choose a .torrent file
pl: Wybierz plik .torrent

en: Invalid URL
pl: Nieprawidłowy adres URL

en: is not a valid URL.
pl: nie jest poprawnym adresem URL.

en: Downloading...
pl: Pobieranie...

en: Download Failed
pl: Błąd pobierania

en: Failed to download:
pl: Bład pobrania

en:  Torrents Queued
pl:  Torrentów w kolejce

en:  Torrent Queued
pl:  Torrent dodany do kolejki

en: Categories
pl: Kategorie

en: Downloads
pl: Pobierane

en: Network
pl: Sieć

en: Bandwidth
pl: Łącze

en: Interface
pl: Interfejs

en: Other
pl: Inne

en: Cache
pl: Bufor podręczny

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Select the Plugin
pl: Wybierz wtyczkę

en: Plugin Eggs
pl: Pliki *.egg pluginów

en: Set Unlimited
pl: Ustaw Nieograniczony

en: On
pl: Włączone

en: Off
pl: Wyłączony

en: Choose a directory to move files to
pl: Wybierz katalog, do którego przenieść pliki

en: Set Maximum Connections
pl: Ustaw maksymalną liczbę połączeń

en: Set Maximum Upload Slots
pl: Ustaw maksymalną liczbę połączeń wychodzących

en: Turn off Classic Mode?
pl: Wyłączyć Tryb Klasyczny

en: It appears that a Deluge daemon process (deluged) is already running.
    
    You will either need to stop the daemon or turn off Classic Mode to continue.
pl: Proces demona Deluge (deluged) jest już uruchomiony.
    Zatrzymaj demona lub wyłącz Tryb Klasyczny aby kontynuować.

en: Error Starting Core
pl: Bład Startowania Jądra

en: Since there was an error starting in Classic Mode would you like to continue by turning it off?
pl: Wystąpił błąd przy uruchamianiu w Trybie Klasycznym. Kontynuować wyłączając go?

en: Error Starting Daemon
pl: Bład Startowania Daemona

en: Version
pl: Wersja

en: _Stop Daemon
pl: _Zatrzymaj Daemon

en: _Start Daemon
pl: _Uruchom Daemon

en: Unable to start daemon!
pl: Nie można uruchomić daemon!

en: Error Adding Host
pl: Błąd przy dodawaniu hosta

en: Torrents
pl: Torrenty

en: Details:
pl: Szczegóły:

en: Client:
pl: Klient:

en: Current Developers:
pl: Aktualni Develporzy:

en: Server:
pl: Serwer:

en: libtorrent:
pl: LibTorrent:

en: Not Connected
pl: Niepołączony

en: Connections
pl: Połączeń

en: Download Speed
pl: Prędkość pobierania

en: Upload Speed
pl: Prędkość wysyłania

en: Protocol Traffic Download/Upload
pl: Prędkość pobierania/wysyłania

en: DHT Nodes
pl: Węzły DHT

en: Free Disk Space
pl: Wolne miejsce na dysku

en: No Incoming Connections!
pl: Brak połączeń przychodzących!

en: Labels
pl: Etykiety

en: All
pl: Wszystkie

en: Active
pl: Aktywne

en: None
pl: Brak

en: <big><b>Remove the selected torrent?</b></big>
pl: <big><b>Usunąć wybrane torrenty?</b></big>

en: If you remove the data, it will be lost permanently.
pl: Jeżeli skasujesz dane to zostaną one utracone na zawsze.

en: Remove With _Data
pl: Skasuj razem z _danymi

en: Remove _Torrent
pl: Skasuj _torrent

en: Edit Trackers
pl: Edycja trackerów

en: <big><b>Edit Trackers</b></big>
pl: <big><b>Edycja trackerów</b></big>

en: Add Tracker
pl: Dodaj tracker

en: <b>Add Trackers</b>
pl: <b>Dodaj trackery</b>

en: Trackers:
pl: Trackery:

en: Edit Tracker
pl: Edycja Trackera

en: <b>Edit Tracker</b>
pl: <b>Edycja Trackera</b>

en: _Show Deluge
pl: _Pokaż Deluge

en: _Add Torrent
pl: _Dodaj torrent

en: _Pause All
pl: _Wstrzymaj wszystkie

en: _Resume All
pl: _Wznów wszystkie

en: _Download Speed Limit
pl: _Limit prędkości pobierania

en: _Upload Speed Limit
pl: _Limit prędkości wysyłania

en: Quit & Shutdown Daemon
pl: Zakończ i wyłącz daemona

en: _Select All
pl: _Zaznacz wszystko

en: Resume selected torrents.
pl: Wznów zaznaczone torrenty

en: Resu_me All
pl: Wz_nów wszystkie

en: Preferences
pl: Opcje

en: <b><i><big>Downloads</big></i></b>
pl: <b><i><big>Pobieranie</big></i></b>

en: Auto add .torrents from:
pl: Dodaj automatycznie pliki .torrent z:

en: Download to:
pl: Pobierz do:

en: Copy of .torrent files to:
pl: Zapisz kopię plików .torrent w:

en: <b>Folders</b>
pl: <b>Katalogi</b>

en: Use Full Allocation
pl: Używaj pełnego przydziału miejsca

en: Full allocation preallocates all of the space that is needed for the torrent and prevents disk fragmentation
pl: Tryb pełnego przydziału alokuje cały obszar dysku potrzebny na pliki, co zapobiega fragmentacji dysku

en: Use Compact Allocation
pl: Oszczędny przydział miejsca

en: Compact allocation only allocates space as needed
pl: Tryb oszczędny alokuje miejsce według potrzeb

en: <b>Allocation</b>
pl: <b>Przydział</b>

en: Prioritize first and last pieces of torrent
pl: Pobieraj najpierw pierwsze i ostatnie części plików

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
pl: Pobieraj najpierw pierwsze i ostatnie części plików

en: Add torrents in Paused state
pl: Dodaj torrenty jako Wstrzymane

en: <b><i><big>Network</big></i></b>
pl: <b><i><big>Sieć</big></i></b>

en: Use Random Ports
pl: Użyj losowych portów

en: Deluge will automatically choose a different port to use every time.
pl: Deluge za każdym razem wybierze automatycznie inny port.

en: Active Port:
pl: Aktywny port:

en: To:
pl: Do:

en: Test Active Port
pl: Testuj port

en: <b>Incoming Ports</b>
pl: <b>Porty przychodzące</b>

en: <b>Outgoing Ports</b>
pl: <b>Porty wychodzące</b>

en: <b>Interface</b>
pl: <b>Interfejs</b>

en: The TOS byte set in the IP header of every packet sent to peers (including web seeds).  Expects a Hex value.
pl: Bajt TOS ustawiony w nagłówku IP każdego pakietu wysyłanego do uczestników (wliczając rozsiewających z WWW). Wprowadź wartość w systemie szesnastkowym,

en: Peer TOS Byte:
pl: Bajt TOS dla uczestników

en: Universal Plug and Play
pl: Uniwersalne Plug and Play

en: NAT Port Mapping Protocol
pl: Protokół mapowania portów NAT

en: Peer Exchange
pl: Wymiana partnerów

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
pl: Usługa wyszukująca znajduje pobierających w twojej sieci lokalnej.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
pl: Rozproszona tablica skrótów (DHT) może pomóc zwiększyć ilość aktywnych połączeń.

en: <b>Network Extras</b>
pl: <b>Dodatkowe opcje</b>

en: Inbound:
pl: Przychodzące:

en: Level:
pl: Poziom:

en: Forced
    Enabled
    Disabled
pl: Wymuszone
    Włączone
    Wyłączone

en: Handshake
    Full Stream
    Either
pl: Negocjacja połączenia
    Cały strumień
    Obydwa

en: Outbound:
pl: Wychodzące:

en: Encrypt entire stream
pl: Szyfruj cały strumień

en: <b>Encryption</b>
pl: <b>Szyfrowanie</b>

en: <b><i><big>Bandwidth</big></i></b>
pl: <b><i><big>Łącze</big></i></b>

en: Maximum Connection Attempts per Second:
pl: Maksymalna liczba prób połączeń na sekundę:

en: Maximum Half-Open Connections:
pl: Maksymalna liczba półotwartych połączeń:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
pl: Maksymalna prędkość wysyłania dla wszystkich plików .torrent. Ustaw -1 dla braku ograniczeń.

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
pl: Maksymalna prędkość wysyłania (KiB/s):

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
pl: Maksymalna ilość możliwych połączeń. Ustaw -1 dla braku ograniczeń.

en: Maximum Connections:
pl: Maksymalna liczba połączeń:

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
pl: Maksymalna ilość połączeń wychodzących dla wszystkich plików torrent. Ustaw -1 dla braku ograniczeń.

en: Maximum Upload Slots:
pl: Maksymalna ilość połączeń wychodzących:

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
pl: Maksymalna prędkość pobierania dla wszystkich plików .torrent. Ustaw -1 dla braku ograniczeń.

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
pl: Maksymalna prędkość pobierania (KiB/s):

en: Ignore limits on local network
pl: Ignorowanie limitów w sieci lokalnej

en: Rate limit IP overhead
pl: Wlicz narzut protokołu IP

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
pl: Jeśli zaznaczone, szacunkowy narzut protokołu TCP/IP jest odejmowany od limitów przepustowości by zapobiec ich przekroczeniu przez całkowity ruch.

en: <b>Global Bandwidth Usage</b>
pl: <b>Globalne zużycie przepustowości łącza</b>

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
pl: Maksymalna ilość połączeń wychodzących na torrent. Ustaw -1 dla braku ograniczeń.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
pl: Maksymalna liczba połączeń na torrent. Ustaw -1 dla braku ograniczeń.

en: <b>Per Torrent Bandwidth Usage</b>
pl: <b>Przydział przepustowości na każdy torrent z osobna</b>

en: <i><b><big>Interface</big></b></i>
pl: <i><b><big>Interfejs</big></b></i>

en: Enable
pl: Włącz

en: Classic Mode will hide most of the daemon functionality and will make Deluge appear to be a single application.  Use this if you do not want to take advantage of running Deluge as a daemon. You need to restart Deluge for this setting to take effect.
pl: Tryb klasyczny ukryje większość funkcjonalności demona i sprawi, że Deluge będzie pojedynczą aplikacją. Użyj tej opcji jeśli nie chcesz uruchomić Deluge jako demona, Musisz uruchomić ponownie Deluge żeby zmiany zostały wprowadzone.

en: <b>Classic Mode</b>
pl: Tryb klasyczny

en: Show session speed in titlebar
pl: Pokaż prędkość dla sesji w pasku tytułu

en: <b>Main Window</b>
pl: <b>Okno główne</b>

en: Always show
pl: Zawsze pokazuj

en: Bring the dialog to focus
pl: Okienko na wierzchu

en: <b>Add Torrents Dialog</b>
pl: Okienko dodawania torrentów

en: Enable system tray icon
pl: Pokaż ikonę w obszarze powiadamiania

en: Minimize to tray on close
pl: Minimalizowanie do obszaru powiadamiania po zamknięciu

en: Start in tray
pl: Uruchamiaj w obszarze powiadamiania

en: Password protect system tray
pl: Zabezpiecz obszar powiadamiania hasłem

en: <b>System Tray</b>
pl: Obszar powiadamiania

en: <i><b><big>Other</big></b></i>
pl: <i><b><big>Inne</big></b></i>

en: Be alerted about new releases
pl: Informuj o nowych wydaniach

en: Deluge will check our servers and will tell you if a newer version has been released
pl: Deluge będzie sprawdzał nasze serwery i poinformuje Cię jeśli pojawi się nowa wersja

en: <b>Updates</b>
pl: <b>Aktualizacje</b>

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
pl: Pomóż nam ulepszać Deluge wysyłając nam numer wersji Pythona, PyGTK,  systemu oraz typ procesora. Żadne inne informacje nie są wysyłane.

en: Yes, please send anonymous statistics
pl: Tak, wysyłaj anonimowe statystyki

en: <b>System Information</b>
pl: <b>Informacje o systemie</b>

en: Location:
pl: Położenie:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
pl: Jeśli Deluge nie będzie mógł znaleźć pliku bazy danych pod tą ścieżką, użyje DNS-u, aby ustalić kraj uczestnika.

en: <b>GeoIP Database</b>
pl: <b>Baza Danych GeoIP</b>

en: Associate Magnet links with Deluge
pl: Połącz linki Magnet z Deluge

en: <i><b><big>Daemon</big></b></i>
pl: <i><b><big>Demon</big></b></i>

en: Daemon port:
pl: Port demona:

en: Allow Remote Connections
pl: Zezwól na połączenia zdalne

en: <b>Connections</b>
pl: <b>Połączenia</b>

en: Periodically check the website for new releases
pl: Okresowo sprawdzaj stronę w poszukiwaniu nowych wersji

en: <b>Other</b>
pl: <b>Inne</b>

en: <i><b><big>Queue</big></b></i>
pl: <i><b><big>Kolejka</big></b></i>

en: Queue new torrents to top
pl: Umieść nowe torrenty na początku kolejki

en: Total active seeding:
pl: Liczba aktywnych torrentów (wysyłanie)

en: Total active:
pl: Liczba aktywnych torrentów

en: Total active downloading:
pl: Liczba aktywnych torrentów (pobieranie)

en: Do not count slow torrents
pl: Nie bierz pod uwagę wolnych torrentów

en: <b>Active Torrents</b>
pl: <b>Aktywne torrenty</b>

en: Share Ratio Limit:
pl: Limit dla współczynnika udostępniania

en: Seed Time Ratio:
pl: Współczynnik dla czasu rozsiewania

en: Seed Time (m):
pl: Czas rozsiewania (m):

en: Stop seeding when share ratio reaches:
pl: Przestań wysyłać kiedy współczynnik udostępniania osiągnie:

en: Remove torrent when share ratio reached
pl: Usuń torrenta kiedy współczynnik udostępniania osiągnie:

en: <b>Seeding</b>
pl: <b>Udostępnianie</b>

en: None
    Socksv4
    Socksv5
    Socksv5 W/ Auth
    HTTP
    HTTP W/ Auth
pl: Żaden
    Socksv4
    Socksv5
    Socksv5 (wymagający autoryzacji)
    HTTP
    HTTP (wymagający autoryzacji)

en: Cache Expiry (seconds):
pl: Cache Wygasa (sekund):

en: Blocks Written:
pl: Zapisane Blocki

en: <b>Write</b>
pl: <b>Zapis</b>

en: <b>Read</b>
pl: <b>Odczyt</b>

en: Cache Size:
pl: Rozmiar Cache:

en: Read Cache Size:
pl: Rozmiar Cache Odczytu:

en: <b>Size</b>
pl: <b>Rozmiar</b>

en: <b>Status</b>
pl: <b>Stan</b>

en: <i><b><big>Plugins</big></b></i>
pl: <i><b><big>Wtyczki</big></b></i>

en: Version:
pl: Wersja:

en: Author:
pl: Autor:

en: Homepage:
pl: Strona domowa:

en: Author Email:
pl: E-mail Autora:

en: _Install Plugin
pl: _Instaluj Wtyczkę

en: _Rescan Plugins
pl: _Szukaj wtyczek

en: _Find More Plugins
pl: _Szukaj Wtyczek

en: Queued Torrents
pl: Torrenty w kolejce

en: <big><b>Add Queued Torrents</b></big>
pl: <big><b>Dodaj torrenty z kolejki</b></big>

en: Automatically add torrents on connect
pl: Automatycznie dodaj torrenty przy połączeniu

en: Create Torrent
pl: Stwórz torrent

en: <big><b>Create Torrent</b></big>
pl: <big><b>Stwórz torrent</b></big>

en: _File
pl: _Plik

en: _Remote Path
pl: _Zdalna ścieżka

en: <b>Files</b>
pl: <b>Pliki</b>

en: Comments:
pl: Komentarze:

en: Info
pl: Informacje

en: Webseeds
pl: Serwery rozsiewające

en: Piece Size:
pl: Rozmiar części:

en: Set Private Flag
pl: Ustaw jako prywatny

en: Add this torrent to the session
pl: Dodaj ten torrent do sesji

en: Enter Remote Path
pl: Wprowadź zdalną ścieżkę

en: <b>Remote Path</b>
pl: <b>Zdalna ścieżka</b>

en: Path:
pl: Ścieżka:

en: Creating Torrent
pl: Tworzenie torrenta

en: Save .torrent as
pl: Zapisz .torrent jako

en: <b>Save .torrent file</b>
pl: <b>Zapisz plik .torrent</b>

en: Add Host
pl: Dodaj hosta

en: Connection Manager
pl: Menadżer połączeń

en: <big><b>Connection Manager</b></big>
pl: <big><b>Menadżer połączeń</b></big>

en: _Start local daemon
pl: _Uruchom lokalnego demona

en: Automatically connect to selected host on start-up
pl: Przy starcie automatycznie połącz z wybranym hostem

en: Automatically start localhost if needed
pl: W razie potrzeby automatycznie uruchom lokalnego hosta

en: Do not show this dialog on start-up
pl: Nie pokazuj tego okna przy starcie

en: _Create Torrent
pl: _Stwórz torrenta

en: Quit & _Shutdown Daemon
pl: Zakończ i _Wyłacz Daemona

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Connection Manager
pl: _Menadżer połączeń

en: _View
pl: _Widok

en: _Toolbar
pl: _Pasek narzędzi

en: _Sidebar
pl: _Panel boczny

en: Status_bar
pl: Pasek _stanu

en: T_abs
pl: _Zakładki

en: _Columns
pl: _Kolumny

en: S_idebar
pl: _Boczny panel

en: Show _Zero Hits
pl: Wyświetl puste kategorie

en: Show _Trackers
pl: Pokaż _Trackery

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _Homepage
pl: _Strona Domowa

en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: _Community
pl: _Forum

en: Add torrent
pl: Dodaj torrent

en: Add Torrent
pl: Dodaj plik torrent

en: Remove torrent
pl: Usuń torrenta

en: Remove Torrent
pl: Usuń torrenta

en: Pause the selected torrents
pl: Wstrzymaj wybrane torrenty

en: Pause
pl: Zatrzymaj

en: Resume the selected torrents
pl: Wznów wybrane torrenty

en: Resume
pl: Wznów

en: Queue Torrent Up
pl: Przenieś o jedno miejsce w kolejce w górę

en: Queue Up
pl: Przenieś o jedno miejsce w kolejce w górę

en: Queue Torrent Down
pl: Przenieś o jedno miejsce w kolejce w dół

en: Queue Down
pl: Przenieś o jedno miejsce w kolejce w dół

en: _Expand All
pl: _Rozwiń wszystko

en: _Do Not Download
pl: _Nie pobieraj

en: _Normal Priority
pl: _Normalny priorytet

en: _High Priority
pl: _Wysoki priorytet

en: Hi_ghest Priority
pl: Na_jwyższy priorytet

en: <b>Auto Managed:</b>
pl: <b>Automatycznie zarządzany:</b>

en: <b>Seed Rank:</b>
pl: <b>Pozycja na liście rozsiewających</b>

en: <b>Seeding Time:</b>
pl: <b>Czas Udostępniania:</b>

en: <b>Active Time:</b>
pl: <b>Czas aktywności:</b>

en: <b>Tracker Status:</b>
pl: <b>Status trackera:</b>

en: <b>Availability:</b>
pl: <b>Dostępność:</b>

en: <b>Peers:</b>
pl: <b>Uczestników:</b>

en: <b>Seeders:</b>
pl: <b>Seedów:</b>

en: <b>Pieces:</b>
pl: <b>Części:</b>

en: <b>ETA:</b>
pl: <b>Do końca:</b>

en: <b>Up Speed:</b>
pl: <b>Prędkość Wysyłania:</b>

en: <b>Down Speed:</b>
pl: <b>Prędkość Pobierania:</b>

en: <b>Next Announce:</b>
pl: <b>Następna Aktualizacja:</b>

en: <b>Share Ratio:</b>
pl: <b>Współczynnik Udostępniania (ratio):</b>

en: <b>Uploaded:</b>
pl: <b>Wysłano:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
pl: <b>Pobrano:</b>

en: <b>Date Added:</b>
pl: <b>Data dodania:</b>

en: _Status
pl: _Stan

en: <b>Comments:</b>
pl: <b>Komentarze:</b>

en: <b># of files:</b>
pl: <b># plików:</b>

en: <b>Hash:</b>
pl: <b>Suma kontrolna:</b>

en: <b>Total Size:</b>
pl: <b>Łączny rozmiar:</b>

en: <b>Name:</b>
pl: <b>Nazwa:</b>

en: <b>Path:</b>
pl: <b>Ścieżka:</b>

en: <b>Status:</b>
pl: <b>Stan:</b>

en: _Details
pl: _Szczegóły

en: _Files
pl: _Pliki

en: _Peers
pl: _Peerów

en: Move completed:
pl: Przenieś zakończone:

en: Private
pl: Prywatne

en: Prioritize First/Last
pl: Kolejkuj Pierwszy/Ostatni

en: _Edit Trackers
pl: _Edycja trackerów

en: _Options
pl: _Opcje

en: Remove Torrent?
pl: Usunąć torrenta?

en: <big><b>Are you sure you want to remove the selected torrent?</b></big>
pl: <big><b>Czy rzeczywiście chcesz usunąć torrenta?</b></big>

en: <i>The associated .torrent will be deleted!</i>
pl: <i>Powiązany .torrent zostanie skasowany!</i>

en: <i>The downloaded data will be deleted!</i>
pl: <i>Pobrane dane zostaną usunięte!</i>

en: Remove Selected Torrent
pl: Usuń wybrane torrenty

en: New Release
pl: Nowa wersja

en: <b><big>New Release Available!</big></b>
pl: <b><big>Nowa wersja jest dostępna!</big></b>

en: <i>Available Version:</i>
pl: <i>Dostępna wersja:</i>

en: <i>Current Version:</i>
pl: <i>Bieżąca wersja:</i>

en: <i>Server Version</i>
pl: <i>Wersja Serwera</i>

en: Do not show this dialog in the future
pl: Nie pokazuj więcej tego okienka

en: _Goto Website
pl: _Idź do strony domowej

en: _Add Peer
pl: _Dodaj Peera

en: Add a peer by its IP
pl: Dodaj adres IP uczestnika

en: _Open Folder
pl: _Otwórz katalog

en: _Pause
pl: _Zatrzymaj

en: Resu_me
pl: Wz_nów

en: Opt_ions
pl: O_pcje

en: _Queue
pl: _Kolejka

en: _Update Tracker
pl: _Aktualizuj informacje o trackerze

en: _Remove Torrent
pl: _Usuń torrent

en: _Force Re-check
pl: _Wymuś sprawdzenie

en: Move _Storage
pl: Przenieś _Docelowy katalog

en: _Connection Limit
pl: _Limit połączeń

en: Upload _Slot Limit
pl: Limit dla _połączeń wychodzących

en: _Auto Managed
pl: _Zarządzany automatycznie

en: Move Storage
pl: Przenieś docelowy katalog

en: <b>Move Storage</b>
pl: <b>Przenieś docelowy katalog<b>

en: Destination:
pl: Położenie:

en: Add Torrents
pl: Dodaj torrenty

en: _Remove
pl: _Usuń

en: <b>Torrents</b>
pl: <b>Torrenty</b>

en: Fi_les
pl: P_liki

en: Full
pl: Pełny

en: Compact
pl: Przyrostowy

en: Max Down Speed:
pl: Maks prędkość pobierania

en: Max Up Speed:
pl: Maks prędkość wysyłania

en: Add In _Paused State
pl: Dodaj jako _Wstrzymane

en: Prioritize First/Last Pieces
pl: Kolejkuj Pierwsze/Ostatnie fragmenty

en: Revert To Defaults
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: Apply To All
pl: Zastosuj do wszystkich

en: Add URL
pl: Dodaj URL

en: <b>From URL</b>
pl: <b>Z URL</b>

en: Add Infohash
pl: Dodaj Infohash

en: <b>From Infohash</b>
pl: Z Infohash'a

en: Infohash:
pl: Infohash

en: label
pl: etykieta

en: Add Peer
pl: Dodaj Peera

en: <b>Add Peer</b>
pl: <b>Dodaj Peera</b>

en: hostname:port
pl: nazwa hosta:port
